Автомобілі Lada залишилися без автокрісел

Турецька компанія Martur, що випускала крісла для автомобілів Renault, які робили на АвтоВАЗі, закрила свій завод у РФ. Автомобілі Lada фактично залишилися без автокрісел.

Автомобілі Lada залишилися без автокрісел - today.ua

Martur закрила свій завод у РФ через те, що не може поставити комплектуючі на російський ринок через санкції, які західні країни ввели проти Кремля у зв'язку з тим, що російські окупаційні війська 24 лютого розпочали повномасштабне вторгнення в Україну.

Завод Martur у РФ постачав автомобільні крісла для компанії Renault. Вони використовувалися для автомобілів цієї компанії на російському ринку. Щороку Renault отримував 150 тисяч комплектів автокрісел.

Звідки тепер братиме АвтоВАЗ автомобільні крісла – не відомо. При цьому ходять чутки, що АвтоВАЗ хоче випускати Logan і Sandero під маркою Lada.

Автомобілі Lada залишилися без автокрісел АвтоВАЗ простоював три місяці через нестачу комплектуючих. Нещодавно він відновив виробництво однієї моделі – Lada Granta. Цей автомобіль через дефіцит комплектуючих втратив Антиблокувальну систему, подушки безпеки та деяке інше обладнання.

Раніше стало відомо, що в РФ хочуть знову почати випускати автомобілі під радянськими марками "Перемога" та "Волга".