Автогаз продають вже за ціною понад 40 грн за літр

В Україні середня вартість автогазу станом на 23 травня становила 39,24 гривень за літр. Найдорожче паливо для автомобілів із ГБО продавали у мережі Mango.

Автогаз продають вже за ціною понад 40 грн за літр - today.ua

Зокрема, мережа Mango за один день підвищила ціну на автогаз одразу на 5 гривень – до 43,99 гривень за літр. Стільки ж автогаз коштував на заправках Нефтек.

На 4 гривні на день збільшилася вартість автогазу в мережі Авантаж – до 41,95 гривень за літр. На 3,99 гривень подорожчало паливо для автомобілів із ГБО на АЗС мережі KLO – до 42,99 гривень за літр.

Тим часом, станом на 23 травня оптові ціни на автогаз були на рівні від 52 тис. до 72 тисяч гривень за тонну. Найдорожче гуртом цей вид палива продавали на півдні України – 72 000 гривень за тонну. У західних регіонах – від 54 тис. до 65 тисяч гривень за тонну.

Автогаз продають вже за ціною понад 40 грн за літр Експерти пояснюють підвищення цін на автогаз тим, що не вдасться задовольнити попит. Крім того, продовжується дефіцит бензину, що також призводить до збільшення вартості палива для автомобілів з ГБО.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні продовжили безплатне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.