Автогаз може подорожчати до 42-45 гривень

В Україні найближчим часом автогаз подорожчає до 42-45 гривень за літр. Такий прогноз зробили експерти Консалтингової групи "А-95".

Автогаз може подорожчати до 42-45 гривень - today.ua

Справа в тому, що, як повідомляє enkorr, цього тижня компанія Укргазвидобування на торгах продала скраплений газ (399 тонн) за ціною 71-78 тисяч гривень за тонну. Це рекорд за всю історію ринку. Раніше так дорого скраплений газ ще не продавали.

Виходячи з цієї ціни експерти прогнозують рекордне підвищення палива для автомобілів з ГБО на українських АЗС. Зважаючи на все, це відбудеться найближчим часом.

За даними експертів, така висока ціна автогазу пояснюється великими витратами у логістиці до східних областей, де Укргазвидобування є практично єдиним постачальником.

Автогаз може подорожчати до 42-45 гривень Слід зазначити, що 10 травня імпортні оптові партії палива для автомобілів із ГБО на півдні коштували 48 000 гривень за тонну, а на заході країни – 50-53 000 гривень за тонну.

Тим часом, бензин на деяких АЗС вже продають по 50-60 гривень за літр, перевищуючи граничну допустиму торгову націнку, встановлену Міністерством економіки.

Раніше стало відомо, що на українських заправках різко збільшився продаж автогазу.