70% водіїв перемагають в суді над Укравтодором

В Україні щорічно на ремонт і будівництво доріг вкладають десятки мільярдів гривень. Однак, багато доріг досі перебувають в поганому стані. Через це автомобілі часто отримують поломки, а люди гинуть або травмуються. Але українці дуже рідко звертаються до суду з приводу поганої якості дорожнього покриття.

70% водіїв перемагають в суді над Укравтодором - today.ua

З 2009 року і по 2021 рік українці тільки 92 рази звернулися до суду з позовами проти Державного агентства автомобільних доріг.

Правда, в 65 випадках перемогло не відомство, яке має десятки мільярдів гривень, а прості українці. За останні 1,5 року за дев'ятьма позовами водії відсудили у агентства більш 774 тисяч гривень.

Так, в 2020 році у Укравтодору власник автомобіля Mercedes-Benz відсудив більше 332 тисяч гривень. Він через яму на дорозі потрапив в ДТП і отримав серйозну травму плеча. Суд тривав понад чотирьох років, але в кінцевому підсумку закінчився на користь водія. Це найбільша сума, яку водії відсудили у Укравтодору в минулому році.

70% водіїв перемагають в суді над Укравтодором Потрібно відзначити, що за останні півтора роки в Україні через поганий стан доріг загинули або отримали травми 70 осіб...

Раніше ми назвали шість українських доріг, які в майбутньому можуть стати автобанами.