Today.ua

Сім простих способів уповільнити знос автомобільних шин

Ресурс сучасних шин залежить від багатьох факторів, в тому числі від характеристик автомобіля і манери водіння. Але є кілька способів за допомогою яких можна уповільнити знос навіть недорогих автомобільних шин...

Перш за все, шини повинні бути підібрані з урахуванням максимально допустимого навантаження. Якщо ваш автомобіль перевозить вантажу більше, ніж допускають норми, то гарантований підвищений знос покришок.

При виборі гуми потрібно правильно підібрати індекс швидкості, спираючись на маршрути і можливості автомобіля. Якщо постійно перевищувати допустиму для шини швидкість, то вона прослужить не більше сезону.

Крім того, потрібно їздити на покришках по сезону. Тобто влітку використовуйте літню гуму, а взимку - зимову. Інакше в холодну пору року літня гума просто розкришиться, якщо, звичайно, ви раніше не потрапите в ДТП. Проблеми будуть і в тому випадку, якщо їздити на зимовій гумі в теплу пору року.

Дуже сильно на ресурс шин впливає манера водіння. Агресивна манера водіння призводить до швидкого зносу автомобільної гуми. До того ж, така манера водіння завдає шкоди багатьом вузлам і агрегатам машини, а також збільшує ризик ДТП.

Ще один важливий момент - технічний стан автомобіля. Неправильні кути розвалу-сходження коліс і зневага балансуванням теж призводять до швидкого зносу шин, не кажучи вже про те, що їздити в цьому випадку не дуже комфортно.

Також слід врахувати, що неправильний тиск в шинах теж зменшує їх ресурс. До того ж це збільшує витрату палива.

Але і це ще не все чинники, що знижують ресурс шин. На них негативним чином позначаються, наприклад, несправності в підвісці. Крім того, не забувайте і про необхідність зміни місця розташування ведучих та ведених шин. В іншому випадку шини, які встановлені на ведучу вісь будуть зношуватися швидше.

Ще один момент, що впливає на ресурс шин - правильна обкатка. На нових покришках в спокійному режимі рекомендується проїхати не менше п'ятисот кілометрів.

Якщо пам'ятати про все, що ми написали, то можна уповільнити знос будь-яких автомобільних шин.

Раніше експерти назвали міфи про зимову гуму, про які вже давно пора забути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ