6 ознак вбитого б/в автомобіля - такий купувати не можна

При покупці автомобіля на вторинному ринку легко нарватися на вбитий екземпляр, через що надалі будуть одні проблеми. Тому при покупці б/в автомобіля потрібно бути дуже уважним. Сьогодні ми розповімо про ознаки, які свідчать, що вам хочуть продати вбиту машину.

6 ознак вбитого б/в автомобіля - такий купувати не можна - today.ua

Двигун

Вас має насторожити, якщо двигун занадто чистий і, тим більше, якщо він весь в маслі. Крім того, зверніть увагу на вихлоп. Якщо дим чорний або сизий, то таку машину краще не купувати.

Скло

Потрібно обов'язково перевірити, чи рідне скло у автомобіля, або його міняли після, наприклад, ДТП. Правда, скло могли поміняти через тріщину або відкол. Це питання потрібно уточнити у продавця.

Колір

Зверніть увагу на колір кузова. Якщо він відрізняється в тонах, то, значить, деякі кузовні деталі перефарбовувалися. Значить - автомобіль побував в ДТП.

Салон

Особливо ретельно потрібно оглянути салон, щоб з'ясувати, міняли чи ні деталі інтер'єру. Хоч як би не маскували продавці сліди того, що автомобіль побував, наприклад, у воді, це все одно видно - ознак існує багато.

Продавець не показує документи для перевірки

Як би правдоподібно не звучало пояснення продавця автомобіля, чому він не показує документи для перевірки, швидше за все з ними просто не все в порядку. Або не все гаразд з машиною. Тому від її покупки краще утриматися, навіть якщо вона вам дуже сподобалася.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.