5 хитрощів, які допомагають економити бензин влітку

Влітку багато автомобілістів починають їздити на своїх машинах значно частіше, ніж, наприклад, восени або взимку. Вони витрачають більше грошей на бензин, який постійно дорожчає. Сьогодні ми розповімо, як економити бензин влітку.

5 хитрощів, які допомагають економити бензин влітку - today.ua

Перевірте фільтр

Досвідчені водії знають, що потрібно регулярно перевіряти паливний фільтр, адже якщо він засмітився, то збільшується витрата палива. При необхідності його потрібно замінити. Періодичність регламентної заміни бензинового фільтра у автомобілів Volkswagen - через 30 тис. км пробігу, у Renault - 120 тис. км, а у Kia і Hyundai - 60 тис. км.

Поважайте аеродинаміку

Для того, щоб знизити витрату палива, потрібно знизити силу тертя кочення коліс - накачати покришки на 0,3-0,5 атмосфери (якщо ви в основному їздите по асфальту). Також не забудьте прибрати з даху багажник - стане менше опір повітрю і, в результаті, ваш автомобіль буде менше витрачати палива.

Поміняти масло

Деякі водії заощаджують на паливі за рахунок використання менш в'язкого моторного масла. Але тут є один нюанс - якщо масло буде занадто малов'язке, то воно почне текти крізь прокладки і ущільнення, з'явиться масложор в циліндро-поршневої групи.

Менше включених функцій

Заощадити на паливі можна, якщо рідше включати кондиціонер. Але врахуйте, що розраховувати на велику економію не потрібно. Якщо і буде економія, то невелика. І пам'ятайте, що якщо їхати з усіма відкритими вікнами в спеку, витрата палива взагалі може збільшитися на 20%.

Втім, якщо час від часу відключати деякі не дуже обов'язкові функції, то знизити витрату палива можна.

Змініть манеру водіння

Намагайтеся їздити рівномірно, плавно, роблячи якомога менше зупинок, з постійною швидкістю близько 80 км/год. Це найекономічніший стиль руху.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.