Ніколи так не робіть: 4 шкідливих «лайфхака» по економії палива

В Інтернеті є багато порад про те, як автомобілістам заощадити на паливі. Найчастіше ці «лайфхаки» не тільки не зменшать ваші витрати, але, швидше за все, дадуть зворотний ефект. Експерт «За кермом» Михайло Колодочкин назвав найшкідливіші поради щодо економії палива.

Ніколи так не робіть: 4 шкідливих «лайфхака» по економії палива - today.ua

Аксесуари або присадки, що нібито знижують витрату палива

У більшості випадків аксесуари або присадки не допоможуть знизити витрату палива. Якщо економія і буде, то така маленька, що не окупить саму присадку або аксесуар.

Спойлери і антикрила

Колодочкин не рекомендує встановлювати спойлери і антикрила. Вони збільшують опір повітрю, через що підвищується витрата палива.

Кондиціонер і відкриті вікна

Відкриті вікна приблизно на 5% збільшують витрату палива. У свою чергу, кондиціонер витрачає частину потужності двигуна. На те, щоб виконати той же шлях і в тому ж темпі з працюючим кондиціонером доведеться витратити більше палива. Якщо хочете заощадити - прийміть до відома цю інформацію.

Їхати в «повітряному мішку» вантажівки, яка йде попереду

Дехто стверджує, що можна знизити витрату палива, якщо їхати в «повітряному мішку» вантажівки, яка йде попереду. У теорії це можливо. Однак практика показує, що в цьому випадку збільшується ризик аварії та пошкодження лакофарбового покриття. Ремонт обійдеться набагато дорожче, ніж вартість зекономленого палива.

ДЖЕРЕЛОZr.ru