Водіям розповіли, як не стати жертвою автомобільних шахраїв

Автор: Максимов Віталій

Останнім часом в Україні побільшало шахраїв, які обіцяють пригнати автомобіль з-за кордону, просять передоплату та привласнюють гроші. Поліція розповіла, як не стати жертвою таких злочинців.

Водіям розповіли, як не стати жертвою автомобільних шахраїв - today.ua

Автомобільні шахраї діють дуже просто. Вони розміщують у соціальних мережах оголошення про продаж автомобілів з Європи за ціною, нижчою від ринкової, або про те, що викуповують автомобілі на аукціонах у США, а потім приганяють їх в Україну.

При цьому шахраї під різними приводами просять передоплату. Наприклад, вони можуть попросити перевести гроші нібито як задаток або для митного оформлення. Якщо шахрай обіцяє викупити авто на аукціоні в США, він просить передоплату за свої послуги.

Поліцейські застерігають українців від таких випадків. При покупці автомобілів з-за кордону потрібно дотримуватись кількох правил.

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Водіям розповіли, як не стати жертвою автомобільних шахраїв По-перше, не переказуйте гроші незнайомцю доти, доки точно не переконаєтесь у його надійності. У цьому випадку показана, наприклад, через месенджер копія паспорта не може свідчити про надійність продавця.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

По-друге, не "ведіться" на низьку ціну автомобіля. По-третє, оплачуйте гроші лише після отримання машини. По-четверте, найкраще скористатися послугами офіційних фірм, які доставляють автомобілі з-за кордону.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що поліцейські затримали учасників етнічної банди, які обдурили десятки українців, обіцяючи пригнати автомобілі з Європи.