3 найпопулярніші способи зниження витрат на бензин

В Україні зараз діє державне регулювання цін на паливо, але це не заважає бензину і дизельному паливу на АЗС постійно дорожчати. Нове опитування автомобілістів показало, що через зростання цін на паливо вони стали менше їздити на своїх машинах.

3 найпопулярніші способи зниження витрат на бензин - today.ua

Зокрема, 37% учасників опитування заявили, що вони через подорожчання палива стали менше їздити або зовсім перестали їздити на своїх автомобілях.

22% водіїв сказали, що вони тепер намагаються знайти заправку, де ціни не дуже високі. Їх навіть не бентежить, що в цьому випадку вони можуть заправитися не надто якісним бензином.

Ще 9% водіїв повідомили, що вони заради економії палива намагаються практикувати акуратний, плавний стиль водіння.

25% водіїв твердо заявили, що вони не стали міняти свої звички, навіть незважаючи на подорожчання бензину і дизельного палива.

В цілому ж 85% водіїв регулярно стежать за цінами на бензин і ДТ, щоб своєчасно реагувати на їх зміни. А 15% власників автомобілів не бачать в цьому ніякого сенсу.

Нагадаємо, раніше експерти британського журналу What Car на підставі опитування декількох тисяч автомобілістів склали список найнадійніших б/в автомобілів в віці до 5 років.