180 км/год в Харкові: поліція затримала водія

У Харкові правоохоронці притягнули до відповідальності водія позашляховика Range Rover, який їздив містом зі швидкістю 180 км/год. Про це повідомив міністр юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

180 км/год в Харкові: поліція затримала водія - today.ua

На жаль, у повідомленні не йдеться про те, до якої саме відповідальності притягнули власника цього позашляховика.

У Харкові зараз поліція уважно стежить за водіями, які значно перевищують швидкісний режим. Така підвищена увага харківським водіям-лихачам стала приділятися після того, як у Харкові сталося кілька смертельних ДТП через перевищення швидкості.

Міністерство юстиції навіть оголосило, що тепер в Україні забиратимуть автомобілі у водіїв, які значно перевищують швидкісний режим у містах та при цьому мають неоплачені штрафи за порушення правил дорожнього руху. І це не просто слова…

У Харкові вже конфіскували автомобіль у водія-боржника, який значно перевищив швидкісний режим. Порушником виявився 32-річний громадянин Нігерії. У нього конфіскували Mercedes-Benz. Незабаром поліція так чинитиме і в інших українських містах.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські водії стали частіше потрапляти у ДТП. За даними патрульної поліції, за перші дев'ять місяців 2021 року в Україні сталося 137 286 ДТП. Це на 15,5% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.