100 тисяч позашляховиків Jeep виявилися небезпечними для водіїв та пасажирів

У США Jeep відкликає майже 100 тисяч позашляховиків через проблеми з подушками безпеки водія та пасажирів. Це один із найбільших відгуків марки за останні кілька років.

100 тисяч позашляховиків Jeep виявилися небезпечними для водіїв та пасажирів - today.ua

Під нову сервісну кампанію потрапили, зокрема, позашляховики Jeep Wagoneer та Grand Wagoneer 2022 модельного року та Grand Cherokee L нового покоління 2021 модельного року.

У повідомленні Національного управління з безпеки дорожнього руху США йдеться про те, що у цих позашляховиків виявлено проблему з одним із електронних блоків, який керує подушками безпеки. Через помилки у програмному забезпеченні блок може відключити подушки водія, пасажира, а також колінні подушки, що збільшує ризик травми або смерті у разі ДТП.

Чи були постраждалі через цей дефект позашляховиків Jeep – не повідомляється. Але проблема серйозна, тому Jeep змушений якнайшвидше її усунути.

Нагадаємо, в 2019 році Jeep провів одразу дві сервісні кампанії. Так, у пікапа Gladiator виявили проблему із заднім карданним валом, а у позашляховика Wrangler виявили погано зварені рами.

Раніше стало відомо, що Jeep розробляє новий компактний електричний позашляховик.