10 ознак того, що пора продати свій автомобіль

Деякі автомобілісти так звикають до своїх машин, що не хочуть їх продавати, коли для цього давно настала пора. Але рано чи пізно все одно настає момент, коли купуєш новий автомобіль. Сьогодні ми розповімо, коли потрібно продавати стару машину ...

10 ознак того, що пора продати свій автомобіль - today.ua

Коли обслуговування або ремонт коштує, як і авто

Згодом ламаються навіть найнадійніші автомобілі. І чим більше пробіг - тим частіше це відбувається. Якщо ви зрозумієте, що дешевше купити новий автомобіль, ніж ремонтувати старий, значить, настала пора це зробити.

Постгарантійні витрати

У цьому випадку теж все впирається в гроші. Набагато простіше купити новий автомобіль, ніж регулярно міняти витратні матеріали у старого. В цьому випадку ви збережете нерви, час і гроші.

Безпека

Немає нічого дорожче за людське життя. Виходячи з цього, потрібно подбати про свою безпеку та безпеку пасажирів. Сучасні автомобілі оснащуються великою кількістю систем безпеки, які реально знижують ризик травми або загибелі в ДТП. Можливо, тому потрібно купити машину новіше.

Коли починається підвищена витрата палива

Автовиробники зараз звертають велику увагу на те, щоб машини були екологічними і економними. Якщо ваш старий автомобіль витрачає занадто багато бензину, то, можливо, потрібно купити новий, більш економічний.

Скільки коштує ваше авто?

Як ви думаєте, скільки коштує ваш автомобіль? Це можна досить легко дізнатися, проаналізувавши оголошення про продаж машин. Досвідчені водії вважають, що якщо ремонт складе приблизно половину від ціни автомобіля, то його потрібно продати.

Скільки буде коштувати нове авто?

Після того, як ви дізнаєтеся, скільки вам приблизно доведеться платити за ремонт старого автомобіля протягом найближчих п'яти років, порівняйте цю цифру з ціною нового автомобіля. До речі, не забувайте, що гроші від продажу старої машини можна витратити на покупку нової.

Вартість страховки

Не забудьте з'ясувати, скільки потрібно буде платити грошей на страхування нового автомобіля, Можливо, це допоможе вам теж зробити крок до його покупки.

Знижки та акції

Дилери регулярно влаштовують різні акції і дають покупцям знижки. Іноді бувають дійсно вигідні пропозиції.

Зміни в способі життя

Народження дитини, а може бути другої чи третьої дитини, може стати причиною покупки нового автомобіля, більш просторого, ніж старий. Та й взагалі будь-які зміни в способі життя можуть стати причиною для того, щоб зацікавитися іншим авто.

Просто набридла

Зараз дуже швидкий тим життя. Все швидко змінюється. Автовиробники щорічно випускають сотні нових моделей машин. Людям хочеться змін. Чому б не поміняти машину, якщо стара просто набридла?

Раніше аналітики iSeeCars.com назвали 10 найбільш надійних автомобілів.