У світі подешевшають електромобілі: звичайні авто перестануть бути вигідною покупкою

У найближчі кілька років електромобілі значно подешевшають і порівняються в ціні зі звичайними авто. Чому до цих пір вартість електрокарів залишається занадто високою, і що змінить ситуацію вже через рік?

У світі подешевшають електромобілі: звичайні авто перестануть бути вигідною покупкою - today.ua

Насправді, серійному виробництву електрокарів заважає одне: висока вартість акумуляторів. З цієї причини, великі автовиробники продовжують масово виробляти популярні моделі, оснащені двигунами внутрішнього згоряння. Як повідомляють західні експерти, вже у 2022-му році акумулятори для електромобілів значно впадуть в ціні, що буде сприяти розширенню ринку електрокарів в світі.

Більш того, на думку аналітиків, ті автовиробники, які вже зараз не почнуть підготовку до масового випуску електрокарів, ризикують опинитися за бортом великого бізнесу.У світі подешевшають електромобілі: звичайні авто перестануть бути вигідною покупкою Tesla і Volkswagen заявили, що планують вкласти у виробництво електромобілів і їх удосконалення 33 мільярди євро. До 2025-го року частка електрокарів на дорогах земної кулі становитиме понад 17 відсотків. До 2030-го - ця цифра наблизиться до третини від світових продажів.

Велику роль в охопленні ринку електромобілів грає своєчасність і конкуренція. Якщо британський виробник Jaguar Land Rover продає свою єдину електричну модель авто за 64 495 фунтів стерлінгів (84 268 доларів США), то електромобіль Volkswagen, створений спеціально для масового ринку коштує 20 280 фунтів стерлінгів (26 497 доларів США).

Нагадаємо, раніше в Мережі з'явилися перші фото сенсаційного електрокара українського виробництва.